15018.
346. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 600 HUF
11,92 EUR, 13,14 USD
Juhász Andor: Halló itt Róma. Bp.,1937,Révai, 202+2 p.+27 t.(kétoldalas fekete-fehér fotók.) Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy képtábla hiányzik. A könyv szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.