Gálffy András-Selmeci Alajos: Játékszabályok, játékvezetés. Szűr Szabó József rajzaival. Bp., 1944, kn., (Cegléd, Garab József-ny.),192 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, névbejegyzéssel.
Ferenczi Imre-Molnár Mátyás: Fordulj kedves lovam... Rákóczi és kuruc néphagyományok Szabolcs-Szatmárban. Szerk.: Csallány Dezső. Bevezetőt írta: Ferenczi Imre. Vaja, 1972, Járás Tanács VB.-Megyei Múzeumok Igazgatósága (Nyíregyháza)-Vay Ádám Múzeum Baráti Kör, (Gyula, Békés megyei Nyomdaipari Vállalat-ny.), 356+3 p. Fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötés. Ritk...
Albrizzi, Giovanni Battista: Forestiero illuminato intorno le cose piu rare, e curiose, antiche, e moderne della citta di Venezia, e dell'isole circonvicine : con la descrizione delle chiese, monisteri, ospedali, tesoro di S. Marco, arsenale, fabbriche pubbliche, pitture celebri, funzioni e divertimenti, e di quanto v'e di piu riguardevole : opera adornata di vedute in rame I.-II. Venezia, 1792. G...
Bíró Friderika: Az Őrség ház- és lakás kultúrája a 18. század végétől napjainkig. 1972. Szombathely, 1975, Vas Megye Tanácsa Művelődési Osztálya. Megjelent 1000 példányban. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.