2 000 HUF
Malonyai DezsÅ‘: Az akt. MűvészekrÅ‘l és a művészetrÅ‘l az akt kapcsán. Bp., 1914, Országos Monográfia Társaság. Kiadói papÃrborÃtóban, kopott, sérült, foltos borÃtóval, de belül jó állapotban.