2 db filmes könyv: Vadász-Vásárhelyi: Filmezzünk így! (Bp., 1964); Vásárhelyi: A keskenyfilmezés (Bp., 1965). Papír-, ill. vászonkötésben, jó állapotban.
A Bábur-Náme miniatúrái. Az előszót írta és a képket vál.: Hamid Szulejmán. Taskent-Bp., 1979, Fan-Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Garas Klára: A XVIII. század német és osztrák rajzművészete. Szépművészet Múzeum legszebb rajzai II. kötet. Bp., 1980, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói fedőborítóval, kiadói mappában kopásokkal.
Vegyes művészeti könyvtétel, 3 db: Lázár Béla: Kis írások nagy művészekről. Tanulmányok. Bp., 1942, Singer és Wolfner, 238+2 p. Kiadói papírkötésben, sérült, szakadt borítóval. Rodin: Beszélgetések a művészetről. Összegyűjtötte Paul Gsell. A bevezetést írta Pátzay Pál. Fordította: Farkas Zoltán. Bp.,én.,Franklin. Kiadói kopott félvászon-kötésben. Friedrich Brie: Englishe Rokoko-epik. (1710-17...
1947-1971 Vegyes művészeti, többségében katalógus tétel, 19 db, közte 50-es évekből származó katalógusok: II-III-IV. Magyar Képzőművészeti Kiállítás (Műcsarnok, 1951-1953.),Tavaszi Tárlat (Műcsarnok, 1952), I. Iparművészeti kiállítás (Ernst Múzeum, 1952.) Az utóbbiban Gádor István, Gorka Géza, Gorka Lívia, Kovács Margit és más művészek neveivel. Valamint: Pogány Ö. Gábor: Modern polgári művészet. ...
Rados Jenő: Magyar kastélyok. Magyarország művészeti emlékei. 4. köt. Szerk.: Gerevich Tibor. Bp., 1939. Műemlékek Orsz. Biz. Kiadói félbőr sorozatkötésben, ex libris-szel, kopott borítóval, gerinccel, a gerincen kis sérüléssel.