1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Dóczi Lajos: Csók. Bp., 1878, Ráth Mór, XVI+172+12 p. Második kiadás. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopottas borítóval, a gerincen egy kis részen az aranyozás lekopott a gerincről.