17321. 347. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Eötvös József: Magyarország 1514 III. kötet. Bp., 1892, Ráth Mór. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel,
Photo of the item taken by : turóczi_márk