2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Sebestyén Gyula: Elemi isk. tanító-, és tanítónőképzésünk fejlődése. Bp., 1896, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). A m. kir. vallás- és közoktatásügyi miniszter megbízásából az ezredéves ünnepély alkalmára. Kiadói kopottas egészvászon, kopottas borítóval, szakadt címlappal, intézményi bélyezővel.