3 800 HUF
9,84 EUR, 10,86 USD
Somogyváry Gyula: A Rajna ködbevész. Bp.,(1935),Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban. Első kiadás. Szép állapotban.