3 000 HUF
Szabó Richárd: Nők világa. Pest, 1871, Petrik Géza,(Kecskemét, Szilády Károly és fia-ny.), 4+247 p. Második, javított kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, (Leipzig, J. R. Herzog-kötés, az elülső borítón jelzés (R. Gerhold)), aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, (az elülső borító belső tábláján címke: 'Lövy Adolf Könyvkereskedése Sátoraljaújhely')