4 800 HUF
12,44 EUR, 13,71 USD
Vörösmarty költeményei. I. kötet. Bp.,1866, Ráth Mór, (Bécs, Holzhausen Adolf-ny.), 1 t. (címkép, Vörösmarty portréja, Barabás Miklós festménye után készült rézkarc)+8+246 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, Boldog Lajos-kötés(Pest), márványozott lapélekkel,a sarkain kopásnyomokkal, hiányzó szennylapokkal.