Number of items: 322

Faludy György: Versek. Bp.,2001, Magyar Világ. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Faludy György (1910-2006.) által dedikált.
17463.

6 000 HUF
15,54
17,14

17464.

6 500 HUF
16,84
18,57

Magyarország kereskedelmi, ipari és mezőgazdasági címtára. Ungarns Adressbuch für Handel, Industrie, Gewerbe und Landwirtschaft. Bp., 1931, RUdolf Mosse magyarországi képviselete Rt. Kissé kopott vászonkötésben.
17465.

2 000 HUF
5,18
5,71

17466.

4 000 HUF
10,36
11,43

17467.

3 000 HUF
7,77
8,57

17468.

5 000 HUF
12,95
14,29

17469.

Vegyes zenei témájú könyvek, 4 db: Műdalok. I. sorozat. Sík József elméleti és gyakorlati énekiskolájának kiegészítő része. Összeválogatta, átnézte és magyarázatokkal ellátta: Szabados Béla. Bp.,(1912),Rózsavölgyi, 90 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Bartók Béla kórusművei két és három szólamra. Gyermek-, női- és férfikarok részére. Bp.,1937, Magyar Kórus. Kiadói félvászon-kötés, szétvált k...

1 400 HUF
3,63
4,00

Nemzetnevelők könyvtára 8 kötete:   I. Nemzetismeret 7. Weis István: Hazánk társadalomrajza.   II. Nemzetszolgálat 2.: Faragó Ferenc: Népünk egészsége.   II. Nemzetszolgálat 4.: Közoktatásügyi igazgatás és iskolafelügyelet.   IV. Gyermek- és Ifjúságtanulmány 6.: Várkonyi Zsigmond: A gyermek és környezete.   IV. Gyermek- és Ifjúságtanulmány 2. Gyermek testi és lelki fejlődése.   V. A Népiskola könyvei 1.: Somos Lajos: Népiskolai nevelés.   V. A Népiskola könyvei 21.: Népiskolai ipari és kereskedelmi ismeretek.   VI. A gazdasági középiskolák könyvei 10.: Kereskedelmi üzemi gyakorlatok.   Bp.,1942-1944, Országos Közoktatási Tanács. Kiadói félvászon-kötések, többnyire kissé kopott borítókkal, jó állapotban.
17470.

Nemzetnevelők könyvtára 8 kötete: I. Nemzetismeret 7. Weis István: Hazánk társadalomrajza. II. Nemzetszolgálat 2.: Faragó Ferenc: Népünk egészsége. II. Nemzetszolgálat 4.: Közoktatásügyi igazgatás és iskolafelügyelet. IV. Gyermek- és Ifjúságtanulmány 6.: Várkonyi Zsigmond: A gyermek és környezete. IV. Gyermek- és Ifjúságtanulmány 2. Gyermek testi és lelki fejlődése. V. A Népiskola köny...

3 000 HUF
7,77
8,57

Vas gereben összes munkái, 4 kötet: Jurátus élet, A pörös atyafiak, Parlagi képek - Tormagyökerek. Budapest, é.n., Franklin -Társulat. Kopottas illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
17471.

4 000 HUF
10,36
11,43

Hemingway: Az öreg Halász és a tenger. Kondor Béla Illusztrációival. Bp., 1962. Magyar Helikon. Egészvászon kötésben.
17472.

1 000 HUF
2,59
2,86

Learn to play the Black Harmonica. Fully diagrammed instruction book for complete beginners. 2007, Waltons Publishing. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17473.

800 HUF
2,07
2,29

2 db statisztikai zsebkönyv: Illyefalvi I. Lajos: Budapest székesfőváros napjainkban és a világháború előtt 1912-1931 (Bp., 1932, KSH); Budapest székesfőváros statisztikai lexikonja. Szerk.: Molnár Olga (Bp., 1940, KSH). Vászonkötésben, jó állapotban.
17474.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF