Új kincseskönyv. Gyakorlati tanácsadó. Szerk.: Aujeszky László - Gombocz Endre. 1-3. köt. Bp., 1940-1941, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Vászonkötésben, jó állapotban.
Magyarország kereskedelmi, ipari és mezőgazdasági címtára. Ungarns Adressbuch für Handel, Industrie, Gewerbe und Landwirtschaft. Bp., 1931, RUdolf Mosse magyarországi képviselete Rt. Kissé kopott vászonkötésben.
Vegyes zenei témájú könyvek, 4 db: Műdalok. I. sorozat. Sík József elméleti és gyakorlati énekiskolájának kiegészítő része. Összeválogatta, átnézte és magyarázatokkal ellátta: Szabados Béla. Bp.,(1912),Rózsavölgyi, 90 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Bartók Béla kórusművei két és három szólamra. Gyermek-, női- és férfikarok részére. Bp.,1937, Magyar Kórus. Kiadói félvászon-kötés, szétvált k...
Nemzetnevelők könyvtára 8 kötete: I. Nemzetismeret 7. Weis István: Hazánk társadalomrajza. II. Nemzetszolgálat 2.: Faragó Ferenc: Népünk egészsége. II. Nemzetszolgálat 4.: Közoktatásügyi igazgatás és iskolafelügyelet. IV. Gyermek- és Ifjúságtanulmány 6.: Várkonyi Zsigmond: A gyermek és környezete. IV. Gyermek- és Ifjúságtanulmány 2. Gyermek testi és lelki fejlődése. V. A Népiskola köny...
Vas gereben összes munkái, 4 kötet: Jurátus élet, A pörös atyafiak, Parlagi képek - Tormagyökerek. Budapest, é.n., Franklin -Társulat. Kopottas illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
Learn to play the Black Harmonica. Fully diagrammed instruction book for complete beginners. 2007, Waltons Publishing. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2 db statisztikai zsebkönyv: Illyefalvi I. Lajos: Budapest székesfőváros napjainkban és a világháború előtt 1912-1931 (Bp., 1932, KSH); Budapest székesfőváros statisztikai lexikonja. Szerk.: Molnár Olga (Bp., 1940, KSH). Vászonkötésben, jó állapotban.