Vas Gereben: Egy alispán. Magyar korrajz. Vas Gereben összes munkái. V. kötet. Gyulay László rajzaival. Bp.,(1886),Méhner Vilmos,(Rudnyánszky A.-ny.), 491+3 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, sérült gerinccel, kopott borítóval.
MTA sorozat kötetei. 3 db: Csengery: Euripides drámái II.-II.; Faguet Emil: A XVIII. század. Irodalmi tanulmányok. ford: Haraszti Gyula. Bp., 1898. (Egy lap kijár) Egységes, egészvászon sorozatkötésben.
Bródy László: Bohóc. Bp., 1921, Athenaeum-ny., 72 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót amatőr módon beragasztották, körbevágott, eredeti papírborítóval, két újságcikkel, az egyiket beragasztották. Amatőr módon beragasztott képeslapon a szerző saját kezű soraival, aláírásával, valamint a címlapon aláírásával.
Palotai Erzsi 4 műve, a szerző dedikációival, valamint saját kézzel írt levele, 2 beírt oldal, Palotai Erzsi (1907-1988) előadóművész, író, műfordító és férje Komlós Aladár (1892-1980) író, költő, műfordító, irodalomtörténész aláírásaival: Hosszú éjszaka. Bp.,1982, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos vászonborítóval, dohos. A szerző dedikációjával. Költők...