Number of items: 322

Milliók könyve sorozat 10 kötete:   Virginia Curson: Az édes lázadó I-II. kötet., L. Schücking: Szerelmi összeesküvés, Gaskell: Szerelmes tavasz, Villányi Sándor: Társaságbeli úriasszony, Borstendörfer: Krisztina királynő, A. Applin: Csak a szerelem!, F. Gerstäcker: Perzselő szerelem, M. Donovan: A nőgyűlölő, Arthur Tuckermann: A boldogság dala. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, változó állapotban. +  Lola Stein: És elszakad a film. Színes regénytár. Bp., én., Színes Regénytár. Kiadói papírkötés, kissé foltos.+   Világváros regények 2 kötete: Faragó Sándor: A házasságközvetítő., Görög László: Egy kulcs és még egy kulcs. Bp.,é.n.,Literaria. Kiadói papírkötés, kissé foltosak.
17330.

Milliók könyve sorozat 10 kötete: Virginia Curson: Az édes lázadó I-II. kötet., L. Schücking: Szerelmi összeesküvés, Gaskell: Szerelmes tavasz, Villányi Sándor: Társaságbeli úriasszony, Borstendörfer: Krisztina királynő, A. Applin: Csak a szerelem!, F. Gerstäcker: Perzselő szerelem, M. Donovan: A nőgyűlölő, Arthur Tuckermann: A boldogság dala. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, válto...

5 000 HUF
12,95
14,29
17331.

1 200 HUF
3,11
3,43
Bartók Béla: Cantata Profana. A kilenc csodaszarvas. Kroó György előszavával. Réber László rajzaival. Bp.,1974, Zeneműkiadó. Kiadói nyl-kötésben, kopott borítóval és gerinccel. Számozott (1500/1197.) példányban.
17332.

1 000 HUF
2,59
2,86
17333.

3 200 HUF
8,29
9,14
17334.

1 200 HUF
3,11
3,43
Egy doboznyi vegyes témájú könyv és folyóirat -Tőkés László: Temesvár ostroma '89; Péterffy Ida: Pálóczi Horváth Ádám Szántódon; Kecskés László: Komárom az erődök városa, Hollós Ervin - Lajtai Vera: Horthy Mikós a fehérek vezére, stb.
17335.

1 000 HUF
2,59
2,86
Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1909,) Pesti Napló,(Hornyánszky-ny.), 140 p.+ 10 t. Szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a hátsó borító kissé sérült, foltos, a címkép hátoldalára egy képet ragasztottak.
17336.

2 400 HUF
6,22
6,86
Mangasi Sihombing: From the Indonesian Batak Ulos to the Hungarian Porcelain and the tears of a boy. Bp.,2008, The Embassy of the Republic of Indonesia. Angol és magyar nyelven. Kiadói papírkötés. A szerző, volt indonéz nagykövet által dedikált.
17337.

1 000 HUF
2,59
2,86
Dr. Sántha Pál: Diákok iskolai klubélete. Pedagógia Időszerű kérdései. Bp.,1978, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17338.

1 000 HUF
2,59
2,86
Nemzeti Könyvtár 2 kötete:  Upton Sinclair: Letűnt világ. A szövegrajzokat és a borítólapot Jeges Ernő készítette. Benne: Dr. Kerekesházy József: Trianoni béketárgyalások magyar szemmel. Nemzeti Könyvtár 95. Bp.,1943, Stádium. Kiadói papírkötés.+  Asztalos István: A fekete macska. (Elbeszélések.) Szövegrajzok és a borítólap Littkey György munkája. Benne: Ruttkay György: Egy világhíró magyar festőművész. Nemzeti Könyvtár 134. Bp.,1944, Stádium. Kiadói papírkötés.
17339.

Nemzeti Könyvtár 2 kötete: Upton Sinclair: Letűnt világ. A szövegrajzokat és a borítólapot Jeges Ernő készítette. Benne: Dr. Kerekesházy József: Trianoni béketárgyalások magyar szemmel. Nemzeti Könyvtár 95. Bp.,1943, Stádium. Kiadói papírkötés.+ Asztalos István: A fekete macska. (Elbeszélések.) Szövegrajzok és a borítólap Littkey György munkája. Benne: Ruttkay György: Egy világhíró magyar festőm...

1 200 HUF
3,11
3,43
dr. Éhik Gyula: Prémes állatok tenyésztése. Kiadói papírkötésben, hiányzó gerinccel, elváló borítóval
17340.

1 000 HUF
2,59
2,86
Vajda Albert: Vakulástól látásig. A borító rajza Kaupert Pál munkája. London,(1973),HD. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Emigráns kiadás. Első kiadás.
17341.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

C

Current item in the room
Catalogue number: