Tamási Áron: Ábel (Ábel az országban, Ábel a rengetegben, Ábel Amerikában). Budapest, Kolozsvár, révai, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, kötetenként változó állapotban.
Moly Tamás: Három novella. Egy mese, néhány levél és a keret. Az idegen hölgy. A szomszéd. A borítót Divéky József rajzolta. Gyoma, 1917, Kner Izidor, 138+2 p. Átkötött félvászon-kötés, az átkötéskor az eredeti papírborítót felhasználták.
Pierre Alexis de] Ponson du Terrail: Egy király ifjusága 3 kötete. Fordította Mártonffy Frigyes. 3. kötet: A szép Nancy csinyjei I-II. kötet. 5. kötet: A szerelem hatalma. I-II. kötet. 6. kötet. Szent Bertalan éje. I-II. kötet. Bp.,1868, Ráth Mór, 163+151+200+208+224+312 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a harmadik könyv gerince sérült, részben elvált a könyvtesttől, a második könyv...
Újabb Nemzeti Könyvtár. V füzet. G. Esterházy Miklós nádor munkái. Pest, 1852, Emich Gusztáv, 129-272 hasábszámozás. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval.
Újabb Nemzeti Könyvtár. II. füzet. Gr. Zrínyi Miklós munkái. Pest, 1851, Emich Gusztáv, 1 t.+113-222 hasábszámozás. Kiadói papírkötésben, szakadozott, kissé foltos, borítóval.
Vörösmarty Album. Műmellékletek nélküli, népszerű kiadás. Bp.,1909, Wodianer F. és Fiai. A lapok tetején szecessziós könyvillusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopottas aranyozással,
Sebestyén Gyula: Elemi isk. tanító-, és tanítónőképzésünk fejlődése. Bp., 1896, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). A m. kir. vallás- és közoktatásügyi miniszter megbízásából az ezredéves ünnepély alkalmára. Kiadói kopottas egészvászon, kopottas borítóval, szakadt címlappal, intézményi bélyezővel.