2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Forgó Bácsi (Ágai Adolf) - Jókai Mór - Ritoók Emma: Nagy mesekönyv kicsinyeknek: Forgó bácsi könyve. Meséskönyv. Tündérmesék. Bendek Kata. Bán Tibor. Jaschik Álmos illusztrációival. Bp.,(1938,Révai. Színes, és fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kijáró lapokkal, egy kijáró színes illusztrációval, laza fűzéssel. Ritka!