1 000 HUF
cca 1920-1930 Szent István Szövetkezeti Karamella illusztrált, többszínnyomású, növényi ornamentikával díszített papírborítású fadoboz, kopott, sérült, az egyik oldalán a papír részben hiányzik, 16x23x11 cm.+Szent István Csokoládé Bonbon papírdoboz, szakadással, javítással. Bp., Schwarz I.-Piatnik Rt.-ny., 20x11x2 cm