1825 Hasznos mulatságok.Második félesztendő. (Kilencedik, nem teljes évfolyam.) A' hazai 's külföldi tudósításokhoz toldalékul írta 's kiadta Kultsár István. Pest, Petrózai Trattner Mátyás, 416+8 p. Papírkötésben, a borítón és a gerincen kisebb sérülésekkel, de alapvetően jó állapotban.
1856 A Nagy Tükör. Szerk. Jókai Mór. 126 képpel. 2.-10. számok 8 füzetben. (Füzetekben megjelent humoros hetilap. Az első magyar élclap 1 híján teljes sorozata) A Jókai Mór által alapított, öthetente megjelenő folyóirat német minta alapján indult 1856 novemberében, és összesen 10 számot ért meg. Mivel nem volt illusztrátora, a közönséget kérték fel, hogy küldjenek be rajzokat. A 8 füzet mind kora...
1858 Pest, Napkelet. Heti közlöny II. évfolyam. Társasélet, irodalom, művészet és hasznos ismeretek érdekében, hölgyek és férfiak számára egyaránt. Kiadja és szerkeszti Vahot Imre.Korabeli félvászon köstében 332p.
1858 Szépirodalmi Közlöny, 1858. Április 4. - Június 27. I. évfolyam második fele, töredék évfolyam, 53-27.-77-51. számok. Szerk.: Szelestey László. Pest, Emich Gusztáv, 1253-1832. p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.
1860 Előfizetési felhívás a Vasárnapi Ujság és Politikai Ujdonságokra. Kiadó tulajdonos: Heckenast Gusztáv. Szerk.: Pákh Albert. Pest, 1860, Landerer és Heckenast, kis szakadásokkal, 2 lev.
1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I.-VI. évfolyam. (Két kötetbe egybekötve.) Korabeli félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült és kopottas borítóval, ex libris-szekkel. A III. évfolyam hiányos, a 3. szám hiányzik (44-61.) Az V. évfolyam hiányos a 6. szám hiányzik (168-209.) Számos szövegközti és egészolda...