20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
1866 Erdészeti és gazdászati lapok a Magyar Erdész-Egylet. V., teljes évfolyam. 1-12. sz. Szerk.: Sporzon Pál. Főmunkatárs: Divald Károly. Pest, 1866, Kocsi Sándor-ny., 6+576+4 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal, kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal. Ritka!