5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
1936 Magyar Kereskedelmi Hitelbank-Schopper J.G. Rt. Vasnagykereskedésének árjegyzéke 1936. Bp., Athenaeum-ny., 367 p. Illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, megviselt állapotban.