11 000 HUF
28,50 EUR, 31,43 USD
Vámbéry Ármin: A magyarság keletkezése és gyarapodása. Bp., 1895, Franklin, 408 p. Első kiadás. Későbbi félvászon-kötés, megerősített gerinccel, kissé kopott borítóval, tulajdonosi névbélyegzővel, de belül egyébként jó állapotban.