17229.
348. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
26 000 HUF
67,36 EUR, 74,29 USD
A Természettudományi közlöny 1890-1920 közötti évfolyamaiból 18 kötet bekötve aranyozott félvászon kötésbe, nagyrészt jó állapotban