17664. 348. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
0 HUF
Bródy Sándor: Jegyzetek a szerelemről. Modern magyar könyvtár. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, apró kopásnyomokkal.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor