1 000 HUF
Plutarchos: Párhuzamos életrajzok. IV. kötet. Fordította: Dr. Kacskovics Kálmán. Bp., 1900, Pallas-ny., 543 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró elülső szennylappal és előzéklappal, volt könyvtári példány.