Madarassy Walter (1909-1994) 1969. "Semmelweis Ignác / Scientiarum Medicinae Universitas Budapestinensis / Semmelweis Orvostudomnyi Egyetem" Br emlékérem (88mm) T:2
Murányi Gyula (1881-1920) DN "Lánczy Leó" Br emlékérem márványhasábom. "LÁNCZY LEO V B T T" (50mm) T:1-,2 / Hungary ND "Leo Lánczy" Br commemorative medallion on marble slab. Sign.: Gyula Murányi (50mm) C:AU,XF HP 3673.
Papp László (1947-) 1992. "Barcelonai Olimpia- Magyar Csapat" teljes sor, (5xklf) Ag emlékérmek eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (31,5g/0.925/42,5mm) T:PP,1- (eredetileg PP) ujjlenyomatos
Pátzay Pál (1896-1979) 1966. "25 éves a Budapesti Kórus 1966 - Psalmus Hungaricus / Csak tiszta forrásból... - Cantata Profana" kétoldalas öntött Br plakett (71mm) T:1
Reményi József (1887-1977) 1955. "Magyar Nemzeti Színház 1945-1955 / Színházunk felszabadulásának 10 éves emlékére" kétoldalas Br emlékérem mesterjegy nélkül (212g/80mm) T:2 apró ph. / Hungary 1955. "Hungarian National Theater 1945-1955 / 10th Anniversary - Liberation of our theater" two-sided Br commemorative medal without signature, József Reményi's work (212g/80mm) C:XF tiny edge error
Szolláth György (1927-) / Vadász György 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Ag és Br emlékérem pár (34,79g/0.640/42,5mm) T:1- patina