10218. 348. Closed Online auction Paintings and graphics
20 000 HUF
0 HUF
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos, (1890-1971): Cineák. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 60×50 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor