Printed Materials

Number of items: 229

1935 Kaszap István (1916-1935) emlékére, 4 db nyomtatvány és képeslap
12724.

1 200 HUF
3,18
3,43
1936 Prince Edwards Farewell Speech to the Nation nyomtatvány színes portréképpel
12726.

1936 "Prince Edward's Farewell Speech to the Nation" nyomtatvány színes portréképpel

4 000 HUF
10,61
11,43
1936-1941 4 db iskolai értesítő: Angolkisasszonyok budapesti katholikus Sancta Maria Leánygimnáziumának 1935-1936, 1937-1938,1940-1941 értesítői. Benne egy farsangi előadás műsorával, valamint egy emlék füzetjével 1923-1932-ből.. +A budapesti III. kerületi M. Kir. Állami Árpád Gimnázium értesítője 1936-1937. értesítője. Változó állapotban. Többnyire foltos, kopott borítókkal.
12727.

1 000 HUF
2,65
2,86
1936 Néprajzi Múzeum Értesítője. Szerk.: Bartucz Lajos. XXVIII. évf. 1-4. sz. Bp., 1937, Magyar Történeti Múzeum, 4+168 p. Papírkötésben, sérült gerinccel. Felvágatlan példány.
12728.

1 000 HUF
2,65
2,86
12729.

1 000 HUF
2,65
2,86
1937 Az Est hármas könyve 1937. Bp, Est Lapkiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban
12730.

1 200 HUF
3,18
3,43
1937 Szabadtéri Játékok Szeged műsorfüzet, 15p
12731.

1 400 HUF
3,71
4,00
12732.

800 HUF
2,12
2,29
1937 Mauthner magárjegyzék litografált reklámjának negatív nyomdai nyomata, Globus Nyomda
12733.

2 000 HUF
5,31
5,71
1938 A Magyar Élet chicagói emigráns folyóirat IX: évf. 1. száma.
12734.

1 000 HUF
2,65
2,86
1938 MS. Milwaukee, a Hamburg Amerika Linie vállalat hajójának 1938 augusztus 12-25. közötti útjának 5 db étlapja, kettőben zenei programmal. Francia és német nyelven./ 1938 5 picies of menu of the MS. Milwakee. The steamship of the Hamburg Amerika Linie. With music program in two menu. 12-25. august 1938. In French and German language.
12735.

3 000 HUF
7,96
8,57
1938 Az Árverési Közlöny 19 évf.3. rendkívüli száma benne az aukció részletei, árak,fotók, Papírkötésben.
12736.

2 000 HUF
5,31
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF