Printed Materials Number of items: 229
1984841
12676
349
Printed Materials
Other collectibles
1927 Magyar Óra-, és Ékszeripar. V. évf. 10. sz. 1927. május 15. Szerk.: Schwarz Zsigmond. Papírkötés, 213-244 p.
1 600 HUF
1984829
12677
349
Printed Materials
Other collectibles
1927 Magyar Óra-, és Ékszeripar. V. évf. 6. sz. 1927. márc. 15. Szerk.: Schwarz Zsigmond. Papírkötés,101-120 p.
1 600 HUF
1984813
12678
349
Printed Materials
Other collectibles
1927 Magyar Óra-, és Ékszeripar. V. évf. 2. sz. 1927. jan. 15. Szerk.: Schwarz Zsigmond. Papírkötés, 21-40 p.
1 600 HUF
1984811
12679
349
Printed Materials
Other collectibles
1927 Magyar Óra-, és Ékszeripar. V. évf. 1. sz. 1927. jan. 1. Szerk.: Schwarz Zsigmond. Papírkötés, 20 p.+"A legjobb óra a világon Veglia. Vezérképviselők Friedmann Lázár és Fia, kétoldalas reklámnyomtatvány, 29x21 cm.
1 600 HUF
1984822
12680
349
Printed Materials
Other collectibles
1927 Magyar Óra-, és Ékszeripar. V. évf. 4. sz. 1927. február 15. Szerk.: Schwarz Zsigmond. Papírkötés,61-80 p.
1 600 HUF
1984827
12681
349
Printed Materials
Other collectibles
1927 Magyar Óra-, és Ékszeripar. V. évf. 5. sz. 1927. márc. 1. Szerk.: Schwarz Zsigmond. Papírkötés,81-100 p.
1 600 HUF
1985421
12682
349
Printed Materials
Other collectibles
cca 1927 Ricordo di Roma, képes leporello, 40 képpel, háromnyelvű leírással
1 600 HUF
1957023
12683
349
Printed Materials
Other collectibles
1927 Pénzintézeti Központ tagjainak betűrendes névjegyzéke. 1927. június 30-án. Csonka Magyarország. Bp., 1927, Rigler József Ede Papirnemügyár Rt., 80 p.
1 000 HUF
1932991
12684
349
Printed Materials
Other collectibles
2 800 HUF
1937317
12685
349
Printed Materials
Other collectibles
1927-1940 a Turisták lapja 4 és a Természettudományi közlöny 2 lapszáma, számos érdekes írással
1 000 HUF
1932916
12686
349
Printed Materials
Other collectibles
1927 Bőrgyógyászati Urológiai és Venerologiai Szemle. 1927. V. évf. 1-12 sz. Félvászon-kötésben.
1 000 HUF
1983408
12687
349
Printed Materials
Other collectibles
1928 Vasárnapi könyv. 1928. I. és II. félév. Teljes, XVIII. évfolyam. Papírkötésben, két kötetben.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035