4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
1899 The Artist. An Illustrated Monthly record of arts, craft and industries. Vol. XXIV. No. 232. 1899. Ápr. Szerk.: Aubyn Trevor-Battye. Korabeli, szeccesiós illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált, közte Edwin Austin Abbey (1852-1911) egészoldalas litográfiájával. Angol nyelven, számos érdekes írással. Javított gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, három kijáró lappal, kissé foltos lapokkal,113-464+8 p.