2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
1909 The Studio an Illustrated Magazine- of Fine & Applied Art. 1909., nem teljes, hiányos évfolyamának töredékes számai, 2 db, egybekötve. XLVI. 191.+XLVIII. 200., 3-340+87-256 p. Angol nyelvű művészeti folyóirat, számos érdekes írással, egészoldalas fekete-fehér, és részben színes táblákkal, gazdag szövegközti képanyaggal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült kötéssel. / 1909 The Studio an Illustrated Magazine- of Fine & Applied Art. 1909. Not complete volume, with only two incomplete numbers, XLVI. 191.+XLVIII. 200., 3-340+87-256 p. With many interesting writings, and lot of photos. Half-linen-binding, with little bit worn cover, with damaged spine.