2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
Baktay Ervin: India művészete. A történelem és a művelődés keretében az őskortól a XX. századig. Bp.,1958, Képzőművészeti Alap, 470+2 p.+ 6 t.(Színes, egy kihajtható, hártyapapírral.) Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.