3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. IV. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Bp. 1905, Singer és Wolfner,4+432 p. Kiadói javított gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval. Lyka Károly, Divald Kornél, Malonyay Dezső tanulmányaival, számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Kaza György, Fényes Adolf, Grünwald Béla, Ferenczy Károly, Kriesch Aladár és mások illusztrációival.+ Szmercsányi Miklós: Gróf Andrássy Tivadar. 1857-1905. c. írásával, Márkos Géza illusztrációival. (Melléklet.)