Dante Alighieri: La Divina Commedia. Kolozsvár, 1976, Dacia. Gy. Szabó Béla 20 db fametszetével illusztrált kiadvány. Kiadói papírkötésben, magyar, olasz, román és német nyelven, 43x33 cm, foltos borítóval.
Szana Tamás: Száz év a magyar művészet történetéből 1800-1900. Festészet, szobrászat. Bp., 1901, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, megviselt állapotban.
Pierre D'Espezel-Francois Fosca: Histoire de la peinture de Byzance á Picasso. Paris, 1967, Aimery Somogy. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
Max Sauerlandt: Michelangelo. Königstein. im Taunus-Leipzog,é.n.,Langewiesche, XVI+96+X+6 p. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Karl Scheiffler: Bildnisse aus rei Jahrhunderten der alten deutschen und niederländischen Malerei. Königstein. im Taunus-Leipzog,é.n.,Langewiesche, XVI+112+XI+5 p. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Istentisztelet - ecsettel. Mátyás Lajos akvarelljei. 351 dunántúli református templom. [Pápa], 2012, Dunántúli Református Egyházkerület Tudományos Gyűjteményei. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Würtz Ádám által illusztrált könyv:
William Shakespeare szonettjei. Fordította.: Szabó Lőrinc. Bp.,1979, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
Hermann Schmitz: Die Wiener Gobelin-Sammlung. Wien, 1922, Krystall-Verlag,20+2 p.+XLIV t.+6 p. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.