https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Architecture, Art Number of items: 173
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1833229
16741
349
0
800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Egry Mária: Sváby Lajos. Bp., 1987. Fűzve, papírkötésben. (a fűzés elvált), Bán András: Gyulai Líviusz (Corvina műterem) Bp., 1987. Fűzve, papírkötésben
The item is not available
1833171
16742
349
0
3600
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. II. kötet. Bp., 1898, Singer és Wolfner, (Hornyánszky-ny.), 117-235+9 p.+10 t. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Átkötött aranyozott műbőr-kötés, az eredeti papírborító sérült, javított, 2 illusztráció hiányzik, pár lapon kis lyuk, de a szöveget nem érinti. Csak II. kötet.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1745996
16743
349
0
800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takáts Zoltán: A művészet története. Bp., 1943, Dante. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban
The item is not available
1833287
16744
349
0
1200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Markó. A bevezető tanulmányt írta és a képeket válogatotta: Szvobda Dománszky Gabriella. Bp.,2004,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1891849
16745
349
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Ilse Seibert: A nő az ókori keleten. Bp., 1975, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1891838
16746
349
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Heinz Mode: A nő az indiai művészetben. Bp., 1970, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1891753
16747
349
0
2600
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Hajnóczi Gyula: Az építészet története. Ókor. Bp.,1969, Tankönyvkiadó. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nylon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban. +
Cs. Tompos Erzsébet-Zádor Mihály-Sódor Alajos: Az építészet. Középkor. Bp.,1971, Tankönyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nylon-kötés, apró sérüléssel a gerincen.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1891608
16748
349
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Friedhart Klix: Az ébredő gondolkodás. Az emberi intelligencia fejlődéstörténete. Fordította: Bacsó Béla. Bp.,1985, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1893296
16749
349
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Auguste Rodin. Das Höllentor. Zeichnungen und Plastik. Herausgegeben von Manfred Fath in Zusammenarbeit mit J. A. Schmoll gen. Eisenwerth. München, 1991, Prestel. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1792987
16750
349
0
2600
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Pasteiner Gyula: A művészetek története. A legrégibb időktől napjainkig. Bp., 1885, Franklin-Társulat, XIII+763 p. Átkötött egészvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, javított lapszélekkel.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1792154
16751
349
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Altchristliche Mosaiken. Des IV. bis VII. jahrhunderts. Rom,Neapel, Mailand, Ravenna. Richarda Huch előszavával. Wolfgang Fritz Volbach előszavával. Bern,1943,Iris, 14+1 p.+XIV t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé szakadozott borítóval. / Paperbinding, in German language.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1697247
16752
349
0
800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Berkovits, Ilona: Illuminierte Handschriften aus Ungarn vom 11.-16. Jahrhundert. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Bp., 1968, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, német nyelven./Linenbinding, in paper cover, in cardboard folder, in German language.
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment