Növényvédelem és kertészet könyvtára 5 kötete (V.,IX.,XVIII.,XXI.,XI.):
Horn János: Törpe gyümölcsfák és alakfák.;
Horn János: Alma metszése.;
Horn János: Ribiszke, köszméte, málna, szamóca termesztése.;
Horn János: Kajszi- cseresznye és megy termesztése.;
Horn János: Szilva termesztése.;
Bp.,1935-1939, Növényvédelem és Kertészet,(Stephaneum-ny.),70+2+72+59+5+60+4+62+2 p. Kiadói papírkötés, változó állapotban, az egyik gerincén hiánnyal, az egyik borítója szakadozott, a hátsó borító részben elvált a kötésétől, az egyik lapszélein folttal.
Saary Ákos: A szőlőtőke helyes metszése és annak okszerű nyári kezelése a szőlősgazdák és a szőlőműveléssel foglalkozók részére. Második átdolgozott és bővített kiadás.
Kaposvár,1906.Hagelmann 93 l.(illusztációkkal) + 4p reklámok. Kötés nélkül. fedőlapok enyhén sérültek.
Zilahy Ágnes: Valódi magyar szakácskönyv. Gróf Teleky Sándor ajánlásával. Bp., 1909 Singer és Wolfner, 400 p. +2 t. Hatodik kiadás. Korabeli reklámokkal, rossz állapotban, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, kijáró elülső szennylappal.
Dr. Töttős Gábor: A szekszárdi szőlő és bor. A történelmi bordvidék története a kezdetektől a II. világháborúig. Szekszárd, 1987, Szekszárdi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Növényvédelem és kertészet könyvtára 2 kötete (III.,VI.) szőlészet témában: Dr. Sántha László: Szőlő kártevői.;
S. Bíró Géza: Szőlő metszése és mívelési módjai.;
Bp.,1934-1935, Növényvédelem és Kertészet,(Stephaneum-ny.), 64+6+61+3 p. Kiadói papírkötés, az egyik gerincen kis szakadással.