16848.
349. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Dr. Bernátsky Jenő: A gyümölcskertészet elmei. Különös tekintettel a gyümölcsfák betegségei elleni védekezésre. Gazdasági tanácsadó. 27. Bp., é.n., Athenaeum, 237 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben.