1 600 HUF
Thaly Kálmán: Ocskay László, II. Rákóczi Ferencz fejedelem brigadérosa és a felső-magyarországi hadjáratok 1703-1710. II. kötet. Bp.,1905, Frankin-Társulat, 1 t.+392+2 p.+6+3 (hasonmások) t.+1 térkép. Második bővített és illusztrált kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót az átkötéskor felhasználták, a térkép-melléklet sérült, hiányos, egyébként jó állapotban.