4 600 HUF
11,92 EUR, 13,14 USD
Der Völkerkrieg. III-IV. Szerk.: E. H. Baer. Stuttgart-Wien,é.n.,Julius Hoffmann-Österreichisches Verlags-Institut. Német nyelven. Kiadói kopott egészvászon-kötés.