17074.
349. Closed Online auction
Books: Railways, locomotives
4 200 HUF
10,88 EUR, 12,00 USD
Vegyes könyvtétel, 3 db: Előhegyi István: Aszinkron vontatómotors villamosmozdonyok. Bp.-Sopron, 2002, MÁV Rt.-GYSEV Rt. Kiadói kartonált papírkötés. Ritka! Vasúti kocsik szerkezete és berendezései. Szerk.: Mezei István. MÁV Rt. Szakjegyzet. Bp.,é.n.,KÖZDOK. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, kijáró lapokkal. Friedrich Lorenz: A gépek hősei. Fordította: Wiesner Juliska. Bp., 1941, Dante. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel.