cca 1900 Rókavadászat, színes litográfia, Francis Calcraft Turner "Bachelor's Hall: Fox Hunting" című festménye alapján, üvegezett fa keretben, 36×28 cm
cca 1830-1860 Henry Thomas Alken (1785-1851) - Richard Gilson Reeve (1803 - 1889): Rókavadászat. Színezett litográfia, papír, fa keretben, paszpartuban, foltos, 32x41 cm
1852 Souvenirs du Quadrille execute a la Cour Imperial de Vienne de I/XIII et IV/XVI mars MDCCCLII. Wien,(1852) Leopold Müller, 1 (díszcímlap)+18 t. Kiadói aranyozott egészvászon-mappa, sérült, viseltes mappában, egy illusztráció hiányzik a kartonról, foltosak. Díszes kosztümöket viselő főnemesekről készült színes litográfiák, közte Széchényi Kálmánt, Zichy Ödönt, Zichy Aladárt, Eszterházy Miklós...
1854 Raffaele Cardinal Fornari (1787-1854) olasz bíboros nagyméretű kőnyomatos portréja. Lafosse kőrajz. / 1854 Cardinal Raffaele Fornari Italian cardinal. Large lithographic image. Made by Lafosse Page size: 33x44 cm
1853 Jacques-Charles Dupont de l'Eure (1767-1855) francia jogász, politikus nagyméretű kőnyomatos portréja. Maurin litográfiája / 1853 Jacques-Charles Dupont de l'Eure French lawyer and statesman's large lithographic image. page size: 30x37 cm
1853 Henri, marquis de La Rochejaquelein (1805-1867) francia katona, politikus nagyméretű kőnyomatos portréja. Maurin litográfiája / 1853 Henri, marquis de La Rochejaquelein (1805-1867) French politican, army leader large lithographic image. page size: 28x41 cm
1853 V. Péter portugál király nagyméretű kőnyomatos portréja. M. Barbara jelzett litográfiája. / Pedro V., Pedro de Alcántara Maria Fernando Miguel Rafael Gabriel Gonzaga Xavier Joao António Leopoldo Victor Francisco de Assis Júlio Amélio de Saxe-Coburgo-Gotha e Bragança) (1837-1861) king of Portigal. Large lithographic image.Signed: M. Barbara. Page size: 37x47 cm