cca 1900-1910 Vegyes térkép tétel, 7 db, Felsővisó, Óradna és Naszód, Szipot - Kamerale, Kirlibaba, Radmannsdorf, Eszék. Eszék kivételével Bp., K. u. K. Militärgeographisches Institut kiadásában, közte hiányosakkal is, egy körbevágott, bejelölésekkel, 48x55 cm és 30x36 cm közötti méretben. Valamint Pest-Pilis-Solt-Kis-Kun megye közigazgatási térképe, 1:5.00.000. Rajzolta: Hatsek Ignác. Mutatványla...
cca 1920-1940 Vegyes térkép tétel, 8 db, Királydaróc, Miskolc, Nyíradony, Komárom, Szolnok, Pécs, Pozsony, Belgrád. Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, változó állapotban, közte foltos, javított, lap sarki hiányosak is, 62x45 cm és 63x46 cm közötti méretben.
cca 1900-1910 Vegyes osztrák területeket ábrázoló térkép tétel, 3 db, Klagenfurt (2 db), Linz. Bp., K.u.K. Militärgeographisches Institut, 46x65 cm és 43x58 cm közötti mértetben
cca 1910 A Magyar Szt. Korona Országainak közigazgatási és közlekedési térképe, 1:1300.000. Rajzolta: Homolka József. Bp., Eggenberger, (Kellner és Mohlrüder-ny.), restaurált, 60x81 cm
1764 Tobias Conrad Lotter (1717-1777): Nagy Britannia és Írország rézmetszetű térképe. La Grande Bretagne ou les Royaumes d'Angleterre et d'Ecosse comme aussi le Royaume d'Irlande. Lotter, Tobias Conrad. / Large map of Great Britain and Ireland. Colored etching. 58x49 cm
cca 1770 Csehország, az Olmüci részek térképe. Rézmetszetű térkép, a kartusban medve vadászat ábrázolásával. Paszpartuban. / Map of the Czech kingdom, Olomutz part. from the Homann Heirs: Atlas regni Bohemiae consistens in quindecim mappis... Nürnberg 1776. With a bear hunt in the cartuche. 57x45 cm
cca 1790 A Rajnavidék háborús térképe. Neue General Kriegs Karte Des Rheinstrohms, Herausgegeben von Iohann Walch im Willischen Kunstverlag in Augsburg. Nagyméretű, színezett rézmetszet, vászonra vonva, ki hiánnyal, egyébként jó állapotban. / Large war map of the Rhein river basin. Handcolored etching on canvas. small part missing, but otherwise in good condition. 60x136 cm