15733. 350. Closed Online auction Books: History
6 000 HUF
0 HUF
Benedek Elek: A magyar nép múltja és jelene I. kötet. A szolgaságtól a szabadságig. Bp., 1898, Atheaneum. Kiadói festett egészvászon kötés, gerincél sérült, kopott, külsején firkálással.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor