4 800 HUF
12,44 EUR, 13,71 USD
Kossuth Emlékalbum. Kossuth Lajos halála, temetése és mauzóleumának felavatása. Szerk.: Dr. Kovács Dénes. 'A Budapest ajándéka előfizetőinek." Bp., 1910, Wodianer F. és Fiai, 231 p.+6 t. Fekete-fehér képekkel, fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben, a gerinc sérült, javított, az első tábla hátán firkával, a kihajtható táblán szakadással.