5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Szemere Bertalan levelei. (1849-1862). Bp.,1873, Ráth Mór, 310 p. Második, jutányos kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. Chudovszky Móric főorvos, igazgató névbejegyzésével, és névbélyegzőjével.