4 800 HUF
12,44 EUR, 13,71 USD
Wertheimer Ede: Békekongresszusok és békeszerződések a XIX. és XX. században. Bp.,1918, Athenaeum, 142+2 p. Átkötött egészvászon-kötésben, az elülső papírborítót bekötötték.