Magyarország hadtörténete I-II. kötet. Szerk.: Liptai Ervin, Borus József, Tóth Sándor. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban, a tokon kis szakadásokkal, gyűrődésekkel, egyébként jó állapotban.
4 db régészettel kapcsolatos könyv: Kovács Tibor: A bronzkor Magyaroroszágon. Bóna István: A középkor hajnala. Kalicz Nándor: Agyag istenek, Szabó Miklós: A kelták nyomában Magyarországon. Hereditas, Corvina kiadó.
Régészeti, történelmi könyvgyűjtemény: RÉgészeti barangolások Magyarországon, A római művészet világa, Tardy Lajos: Régi hírünk a világban, Szentmihályi Szabó Péter: Avarok gyűrűje, Évezredek hétköznapjai. Galeotto Marzio: Mátyás királynak kiváló. bölcs, tréfás mondásairól és tetteiről szóló könyv.
Kéziratos források az Országos Széchényi Könyvtárban 1789-1867. Országos Széchényi Könyvtár Kiadványai XXIV. Bp.,1950, OSZK, VIII+252 p. Kiadói papírkötés, kiadói szakadozott papírborítékban.
Magyar főrangú családok. Szerk.: Kempelen Béla. Bp.,1931, Szerzői kiadás, 272 p. Kiadói papírkötés, viseltes javított borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, és sérült, szétvált.
Urosevics Danilo: Szerbek a barcsi és sárvári internálótáborban. 1941-1945. Visszaemlékezések és a szakirodalom alapján. Bp.-Újvidék, 2016, Szerb Fővárosi Önkormányzat-Vajdasági Levéltár-Zora Szerb Egyesület. Fekete-fehér fotókkal, kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 250 példányban.