15031.
350. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 800 HUF
101 kép a régi Pest-Budáról. Összeállította és a kísérő szövegeket írta: Rexa Dezső. Bp.,1959, Magyar Helikon. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval. Megjelent 4000 példányban.