15024.
350. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
Scott utolsó útja. Scott naplója és útitársainak feljegyzései. Fordította Halász Gyula. Negyven képpel és egy térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,1923, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),404 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.