15003.
350. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 600 HUF
Vértesi Károly: Keleti ég alatt. Egyiptomban. Utirajzok. Bp.,1898, Franklin-Társulat, 202+2 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.