https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 222
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1952534
15120
350
0
2800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Budapest Régiségei XXII-XIII. A Budapesti Történeti Múzeum Évkönyve. Szerk.: Tarjányi Sándor. Bp., 1971-1973, BTM. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1270, és 1150 példányban
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1952528
15121
350
0
2400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Budapest Régiségei XXIV. 1-2. Szerk.: Dr. Kaba Melinda, Dr. Kubinyi András. A Budapesti Történeti Múzeum Évkönyve. Bp.,1976, Budapesti Történeti Múzeum. Kiadói papírkötés, a 2. kötet kötése szétvált, sérült, a lapok kijárnak.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
1953587
15122
350
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Nyíregyháza. Megjelent a város felszabadulásának negyvenedik évfordulóján. Szerk.: Kopka János. Nyíregyházi Kiskönyvtár 14. sz. Nyíregyháza, 1984, Nyíregyháza Városi Tanács. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, ajándékozási sorokkal.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1928954
15123
350
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Koppány Tibor-Péczely Piroska-Sági Károly: Keszthely. Magyar Műemlékek. Bp., 1962, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1928974
15124
350
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Fitz Jenő: Székesfehérvár. Magyar Műemlékek sorozat. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal, kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1928959
15125
350
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Gerő László: Eger. Magyar Műemlékek. Magyar Műemlékek. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1914951
15126
350
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Budapesti körséta. Budapest történelmi és művészeti emlékei Bp., 1933. Vajna és Tsa. Kissé sérült papírkötésben. 48p.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1911675
15127
350
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Vegyes könyvtétel, 2 db: Adolf Hoffmeister: Repülővel napkeletnek. Fordította: Rácz Olivér. Pozsony, 1941, Szlovákiai Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Bokor László-Fehéri Tamás: Kamerával a világ körül. Bp.,1969, Magvető. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1911641
15128
350
0
1600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Brunton, Paul: India titkai. Fordította: dr. Baktay Ervin. Bp., é.n., Rózsavölgyi. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1911643
15129
350
0
1600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Brunton, Paul: Egyiptom titkai. Fordította: Gál Andor. Bp., é.n., Rózsavölgyi. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1953581
15130
350
0
4600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Juhász Andor: Halló itt Róma. Bp.,1937,Révai, 202+2 p.+27 t.(kétoldalas fekete-fehér fotók.) Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy képtábla hiányzik. A könyv szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
1951200
15131
350
0
5000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Kendrovics Miklós-Pálóczi Gyula-Magaslaki Ferenc-Pápai Gyula: Székesfehérvár repüléstörténete II-III. kötet. Székesfehérvár, 1999, Magyar Veterán Repülők Egyesületének Fejér megyei Szervezete. Kiadói papírkötésben, a II. kötet foltos, hullámos lapokkal. Megjelent 1000 példányban.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment