10503.
350. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
1 200 HUF
15
Menyhárt Jenő fametszet könyvjegyei. Dr. berei Soó Rezső bevezetésével. Réthy István kiadása. Bp.-Debrecen, (1937), Alpár Sándor-Lehotai Pál-ny., 2 sztl. lev.+36 t. Kiadói kissé kopottas, kissé szakadt félvászon mappában. Számozott (200/122.) példány.